طراحی لوگو|طراحی آرم | نکات فنی طراحی لوگو
13506
rtl,single,single-post,postid-13506,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

نکات فنی طراحی لوگو

لوگو برندسازی

نکات فنی طراحی لوگو

 

 

می دانید که آشنایی کامل با فرهنگ اجتماعی ،سلیقه جمعی یا محیطی یکی از مهمترین دلایل موفقیت طراح لوگو است که به ثمر می نشیند برخی از اوقات جامعه کوچک و نیاز مشخص است و برخی اوقات نیازهاجنبه جهانی و مخاطبین متنوع اند مانند مسابقات ورزشی جهانی در این شرایط بسیار حائز اهمیت است که طراح لوگو شناخت عمیق و گسترده ای ازمفاهیم مشترک فرهنگی و جهانی درارتباط با موضوع سفارش داشته باشد.

 

 

 

توجه به طراحی لوگو فنی طراحی لوگو

یک طراحی لوگو خوب باید علاوه برخلاقیت وزیبایی بیرونی ازلحاظ فنی نیزمناسب وقابل اجرا باشد و امکان استفاده دراندازه کوچک و محدویت های رنگی را داشته باشد . طراحی لوگو ها درهمه جا و درهر اندازه ایی مورد استفاده قرارخواهد گرفت پس طراح لوگو از قبیل و همچنین به هنگام طراحی لوگو باید به این نکته توجه داشته باشد که طراحی لوگو قابلیت کوچک و بزرگ شدن در ابعاد مختلف و استاندارد را حفظ کند.

6-در مرحله نهایی باید به این نکته مهم توجه داشت که طرح در چند رنگ و با چه کیفیتی چاپ می شود زیرا زیبایی بصری طرح تابع کیفیت چاپ و نحوه ارائه آن  می باشد .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.