طراحی لوگو|طراحی آرم | نمونه طراحی لوگو حرفه ای
3743
rtl,single,single-post,postid-3743,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

نمونه طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو خلاق ایده محشر لوگو حرفه ای ام.سی گرافیک

دور و بر شما پر از طراحی لوگوی حرفه ای است. از طرح لوگوی اپل روی گوشی موبایل شما تا لوگوی الجی روی تلویزیون خانه و یا لوگوی کوکاکولا روی نوشابه درون یخچال. اما ما امروز می خواهیم یک طراحی لوگوی فوق حرفه ای و بسیار خلاقانه را به شما نشان بدهیم که برای ایده گرفتن در زمینه طراحی لوگو گزینه خوبی به نظر می رسد. اگر دوست دارید در مورد طرح لوگوی پارک های سلطنتی بیشتر بدانید در این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی لوگو خلاق ایده محشر لوگو حرفه ای ام.سی گرافیک

طراحی لوگو خلاق

نمونه طراحی لوگو خلاقانه: ایده حرفه ای

داستان طراحی لوگوی حرفه ای و بی نظیر تیم مون برند در مورد لوگوی پارک های سلطنتی جالب است. به علاوه این که از طرح لوگوی او می توان ایده های بی نظیری گرفت. مون برند وقتی می خواست طرح لوگوی پارک های سلطنتی را بکشد اجازه ملکه را خواست. او گفت ملکه  طراحی لوگو در برند سازی و هویت سازی را می داند. مون برند که یک تیم مشاور حرفه ای در زمینه طراحی لوگو است به تیم طراحی لوگو اش که شامل ریچارد مون، کری وبر و اندی لاک می شد گفت که باید ملکه حتما طرح لوگوی پارک های سلطنتی را تایید کند.

طراحی لوگو ام.سی گرافیک ایده خلاق

طراحی لوگو ام.سی گرافیک ایده خلاق

ایده محشر در طراحی لوگو

با خودش فکرکرد برگ ها می توانند در طرح لوگوی پارک های سلطنتی نقش تزیینات تاج را به عهده بگیرند. این طرح برگ ها از درختان بومی انگلستان گرفته شده بود. همانطور که در مقاله مربوط به اهمیت طرح لوگو گفتیم یک طرح لوگوی حرفه ای باید داستانی برای گفتن داشته باشد. باید تک تک اجزا طراحی لوگو معنادار باشند. بنابراین مون برند از گونه های مختلف برگ های پارک سلطنتی در طراحی لوگو اش استفاده کرد تا لوگوی او خودش با اجزایش داستانش را بگوید. وقتی این برگ ها به شکل یک تاج کنار هم چیده شدند معنای پارک سلنتی کاملا در ذهن مخاطب ماندگار میشد. بنابراین طرح لوگوی مون برند شامل یک پروسه حرفه ای بررسی روانشناسی لوگو شده بود. مون برند فکر می کرد تاییده ملکه انگلیس ماه ها طول بکشد و خودش را برای این موضوع آماده کرده اما ملکه ظرف بیست و چهار ساعت طرح فوق العاده حرفه ای لوگوی او را تایید کرد.

شما نیز به داستان پشت لوگوهای معروف جهان فکر کنید و ببینید چه داستانی می گویند و چه گونه می توانید از آن لوگو ها خلاقانه الگو برداری کنید و ایده بگیرید.

admin
64 دیدگاه‌ها

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.