طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو QuikChek
13446
rtl,single,single-post,postid-13446,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو QuikChek

طراحی لوگو

طراحی لوگو QuikChek

طرحی حروف قبلی معمولی است وچندان جذاب و به یادمانی به نظر نمی رسد شاید انتخاب حروف فعلی نیز خاص ومنحصر بفرد نباشد و استفاده از فونت های هندسی بدون لبه دیگری به نوآوری در طرح کمک بیشتری می کرد ولی روی هم رفته به نظر می رسد باز سازی موجود که متعلق به فروشگاه های زنجرهای است با این تغیرات جالب تر و متفاوت تر شده است .

 

 

طراحی لوگو  QANTAS

شکل منعطف تر دومی به نظر می آید پاهای کانگوروقوی تر شده اند و دم آن بلندتر شده است . رویهم رفته طراحی لوگو جدیدیا حفظ کردن کلیه عوامل طراحی لوگو شاخص به نسبت کانگوروی قبلی بسیار بهتر شده است .

 

طراحی لوگو Delta

طراحی لوگو جدید در عین سادگی درست به هدف زده است . رنگ های جدید در ترکیب بندی بهتر جا افتاده آبی چیره تر است و حروف مدرن ترهستند عمق و دور نمای بصری ایجاد شده بوسیله دورنگ قرمز و آبی ، بهیچ وجه تحمل کننده نبود بلکه ترکیب بندی رنگی بسیار حساب شده ایی داردوحالت برجسته ایی به طراحی لوگو می دهد.

 

طراحی لوگو NFL

این طراحی لوگو بر روی هر چیزی از کفش ورزشی تا سر بند ،چرخ دوزی شده است در نتیجه کم کردن فضای بین آن ها باعث کاربرد بهتر و راحتتر آن شده است

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.