طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو IBM آی بی ام
13456
rtl,single,single-post,postid-13456,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو IBM آی بی ام

ibm

طراحی لوگو IBM آی بی ام

 

در سال 1911، که موسسه اینترنشنال تایم رکوردینگ ( تاسیس 1888) و موسسه کامپیوتیگ اسکیل(تا سیس1891 ) درهم ادغام شدند وموسسه کامپیوتیگ تابیولیتینگ را بوجود آوردند . در سال 1924 این موسسه نام اینترنشنال بنزنس ماشینز (موسسه بین المللی ماشین های اداری ) را برگزید از طراحی لوگو ای با ظاهر و صورت ترازو ، ماشین برش و کارت پانچ استفاده شد .

 

 

طراحی لوگو IBM

در اواخر سال های 1920، آی ، بی ، ام شروع به تبدیل سیستم پانچ کارت به کامپیوتر کرد .این روند دشوار بوسیله مدیر آن توماس واتسن انجام شد برای نشان دادن روند تغییر ، طراحی لوگو ای این موسسه برای اولین بار در دهه تغییر کرد . طراحی لوگوای با حروف ساده .

در سال 1956 هنگامی که موسسه به پسرواسن واگذار شد . او طراحی لوگو ای جدید طراحی لوگو کرد. که (محکم تر ،سنگین تر و موزون تر ) بوده و در عین حال نمایان گر تداوم ریاست از پدر به پسر باشد.

آخرین تغیرات در این طراحی لوگو این موسسه در سال 1972بود که پل راند حروف تو پر را با حروفی که از خطوط افقی تشکیل شده بودند جایگزین کرد این حروف گویای تحرک و سرعت بودند .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.