طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو Google گوگل
13454
rtl,single,single-post,postid-13454,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو Google گوگل

طراحی لوگو گوگل کروم

طراحی لوگو Google گوگل

طراحی لوگو Google گوگل: در سال 1996لاری پیچ و سر گئی برین از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد کامپیوتراز دانشگاه استانفوردموتورجستجویی را ساختند که بعدها به گوگل مشهور شد .

طراحی لوگو Google

 

 

اسم اولیه آن موتور جستجو (بک راب ) بود که در ارتباط با لینک های (Link ( مشخصی برای دست یابی به صفحات وب معینی طراحی لوگو شد . بعد ها این موتور جستجو را گو گل نام گذاری کردند که به معنی عدد 1همراه با 100 صفر بود .

دوسال بعد این دو نفر به در گاه های اینترنتی که استفاده  ازآن در آن رمان بسیارمتداول بود مراجعه کردندکه مورد استفاده قرارنگرفتند و در نهایت در 1998 گاراژ منزل خود را به عنوان اولین دفتر موسسه گوگل مورد استفاده قرار دادند .

اولین طراحی لوگو گوگل را سرگئی بر ین پس از آموختن نرم افزار GIMP طراحی لوگو کرد علامت تعجب راکه از Yahooالهام گرفته بودند بعدها به آن اصافه شد . در سال 1999 ، روت کدار از اساتید هنر دانشگاه استانفور ، طراحی لوگو ای را که امروزه بکار می رود طراحی لوگو کرد .

برای مشخص کردن مناسبت های خاص مانند: تعطیلات ، تولد اشخاص مشهور و غیره گوگل طراحی لوگو ویژای به کار می برد که به دودل گوگل معروف شده است .

اولین گوگل دودل  درارتباط بافستیوال مردان سوزان در سال 1999طراحی لوگو شد لاری و سرگئ پیگره کوچک چوبی ای را در صفحه اصلی گوگل گذاشتند که مشخص می شد در صورت بروز اشکال در سایت ،در دفتر نیست .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.