طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو و کارت ویزیت
13436
rtl,single,single-post,postid-13436,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو و کارت ویزیت

boutique-logo-design

طراحی لوگو و کارت ویزیت

 

 

مشتری علاوه بر طراحی لوگو ، طراحی لوگو کارت ویزیت وسر برگ نیزسفارش داده بود.

 

کارت ویزیت و طراحی لوگو

 

مشتری طراحی لوگو را که بصورت عمودی و دورو دورو بود بیشتر از سایرین پسندید در این طرح نام موسسه به تنهایی در یک رو و آدرس تماس در طرف دیگر کارت درج شده است .

مشتری همچنسن اعتقادداشت طرح پرنده از روی کارت بر جسته بیرون بیاید .

من این ایده را پسندیدم . فکر می کنم این تغییرات کوچک باعث می شود کار متفاوت تربه شکل بیاید . بخصوص این که بعد از چاپ شدن (بر خلاف اینترنت ) کار را دیگر نمی توان تغییر داد .

مشتری پیام داد : این کارت عالی است . بسیار آن را دوست دارم . فایل همین را برایم ارسال کن در مورد تیغ اش ( برای میزان برجسته شدن آرم ) با چاپخانه تماس می گیرم . بسیار ممنون و این بهترین کارت مدیریت است که تاکنون داشتم

و بسیار راضی هستم .

سوالاتی که در مورد تیغ کار پیش آمد این بود که آیا کارتی که تامی (مشتری) انتخاب کرده قابلیت تیغ خوردن در ابعاد نشان داده شده را دارد ؟ ممکن است این ابعاد برای این کار بسیار کوچک باشند . بهر صورت من ماکت کار را در برنامه فتوشاب درست کردم تا مشتری نتیجه نهایی را ببیند (همان)

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.