طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو و فرمهای انتزاعی
13485
rtl,single,single-post,postid-13485,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو و فرمهای انتزاعی

طراحی لوگو متحرک

طراحی لوگو و فرمهای انتزاعی

تجربه هایی برای به دست آورده فرمهای انتزاعی

  در این تجربه با حذف بخش هایی از مربع ،فرم های جدیدحاصل می شوند. که هر یک به تنهایی قابیلیت بصری ویژه ای دارنداین تجربه باعث می شود  تا طراحی لوگو بتواند از یک فرم کامل ساده به کمک حذف کردن به یک فرم پیچیده تر دست یابد و قابیلیت های بصری آن را کشف کند .

طراحی لوگو و فرمهای انتزاعی

با حذف بخش یا بخش هایی ازشکل دایره ، شکل های مختلفی به دست می آید که کم و پیش فرم اصلی را تداعی می کنند فرم های حاصله می توانند در آینده به عنوان زمینه یک طراحی لوگو مورد استفاده قرارگیرند . این تمرین صرفا برای تقویت قابیلیت های بصری به دست آمده از یک شکل ساده استفاده نمی شود . بلکه به مثابه نقطه شروعی برای به دست آوردن یک شکل ثانویه کامل و یا بخشی از یک طراحی لوگو می باشد .با حذف بعضی قسمت های شکل ، اشکال گوناگون پدید می آیند که زاویه دار بودن آن ها به تداعی حرکت بصری در فرم های حاصله می انجامد . این تمرین کمک می کند تا به هنگام تصمیم گیری برای شروع طراحی لوگو یک طراحی لوگو بتوان از خاصیت های حرکت در ارتباط با موضوع بهره برد .

مطالعه تغییر شکل ها : ساختار های سیال و در حال رشد با هم تلاقی می کنند . وصیعیت اولیه  شانزده نقطه دایره شکل به ترتیب فوق قرار دارند . یعضی نقطه ها جدا شده و به هم وصل می شوند نه شکل متفاوت که به این صورت به دست     می آیند،باردیگرباهم ترکیب می شوند وترکیب بندی واحدی رابه وجومی آورند .

شکل های پیچیده حاصله تمرین مناسبی برای طراحی لوگو آزاد طراحی لوگو از فرم ساده دایره می باشد .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.