طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو و علائم
13382
rtl,single,single-post,postid-13382,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو و علائم

طراحی لوگو

طراحی لوگو و علائم

 

بعضی از طراحی لوگو  علائم به دلیل فهم گسترده شان مورد پذیرش اکثریت قرارگرفته اند و تدریجا جزئی از زبان تصویر بینالمللی شدهاند زبانی کهقابل درک الفبا نوشتاری است .

 

 

نکات طراحی لوگو  و علائم

 

 

بعضی از علائم تجاری نیز بر اساس ویژگی های پیکتوگرام طراحی لوگو شده اند که البته جنبه عمومی و کاربرد عمومی ندارند و خاص سفارش دهنده می باشند .

علائم طراحی لوگو شده قدیمی عمری طولانی دارند و تغییر نمی کنند . اما طراحی لوگو بصری آن ها و نگاه نوگرایانه طراح لوگوان باعث می شود تا در هر دوره زمانی با توجه به نیاز های روز مجددا طراحی لوگو شوند . طراح لوگوان امروزی که می خواهند

علائم جدیدی رابه فهرست قبلی اضافه کنند بایستی بدانند به طور کلی خلق علائم مورد تایید جهانی  وظیفه ای دشوار است که مستلزم سازمان دهی ، تحقیق ، آزمایش ، ارزیابی و آموزش و تداوم در کار طراحی لوگو است .

علائم راهنمایی رانندگی نیز به دلیل ویژگی خاصشان برای درک سریع ،بصورت پیکتوگرام ساده و خوانا طراحی لوگو می شوندو

  1. نشانه (طراحی لوگو لوگو) که شامل تصاویر خلاصهشده پیچیدهتری هستند و مفاهیمی فراتر از اطلاع رسانی ساده پیکتوگرام را به عهده دارداین دسته از نشانه های معمولا به شکل علائم تجاری دیده می شوند .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.