طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو سوداکوساساکی
13434
rtl,single,single-post,postid-13434,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو سوداکوساساکی

طراحی لوگو

طراحی لوگو سوداکوساساکی

 

 

طراحی لوگو سوداکوساساکی : داستان به طورخلاصه درباره با یک دختر ژاپنی است که به دلیل جراحات ناشی از شمیایی ناشی از بمب هیدروژنی در زمان جنگ دربیمارستان بستری بوده و مطابق باوری قدیمی برای شفای یافتن دست به ساختن هزاردرنای کاغذی برای سایر بیماران زده است . سوداکو به عنوان سمبل صلح در جهان شناخته شد، او در همان بیمارستان فوت کرد .

 

 

 

 

در هر صورت مشتری با این دیدگاه گامی را به عنوان سمبل دلخواه برای خط شغلی اش انتخاب کرده بود ( برطرف کردن اختلافات کارمندان با یکدیگر ) مشتری در پیام خود به من گفت :در حقیقت من تجسم می کنم که چقدر خوب است این اوری گامی ها را حقیقتا درست کرد و به دست افزادی داد ولی نمی دانم استفاده از آن به عنوان طراحی لوگو چقدر مفید است .

در نتیجه من شروع به تحقیق در مورد اوری گامی کردم با این هدف که این تصویر را بتوانم بصورت مسطح کار کنم که کاربرد بیشتری برای استفاده برای وسایل ارتباط جمعی بیشتری داشته باشد.

در این ایده اوری گامی می تواند با تصویر یک تاج اشتباه گرفته شود . بخصوص در آن طرحی که نقش در بالای حرف قرارداردحروف LLC بصورت جداگانه کار را بیشتر از آن چه باید پیچیده می کرد .سادگی کلید حل مساله بود . در ضمن فاصله بین حروف را تغییر دادم و به این تر تیب حس تاثیر گذاری بیشتری بوجود آوردم .

طرح شماره 5 بسیار فشرده به نظر می رسید و حالت طراوت و صلح را القا ءنمی کند . شماره 4 فاصله استاندارد حرف را نشان می دهد ودر بقیه طرح ها فاصله حروفدر برنامه ایللاسترایتور با دست تغییر داده شد.

ا

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.