طراحی لوگو|طراحی آرم | طراحی لوگو زیبا
3723
rtl,single,single-post,postid-3723,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

طراحی لوگو زیبا

طراحی لوگو زیبا

 

طراحی لوگو زیبا چه فاکتورهای ظاهری و نیز تجاری باید داشته باشد. طراحی لوگو معرفی از نام تجاری شما می باشد که با ترکیب رنگ و طرح گرافیکی می تواند اعتبار بخشی به کسب وکار شما نماید. اگر شما طراحی سایت خود را انجام داده باشید پس طراحی لوگو گام بعدی خواهد بود که نام تجاری شما را در ذهن کاربران متصور می سازد.

رنگ در طراحی لوگو

رنگ انتخابی برای لوگوی شما چیست. اغلب افراد رنگ سازمانی خود ، رنگی که در طراحی سایت خود اعمال نموده اند ، رنگی که مناسب با کسب وکار و زمینه کاری آنها می باشد را انتخاب می نماید. حال انتخاب یک رنگ و یا چندین رنگ بسته به سلیقه و نظر شما می باشد. رنگ شناسی و تئوری رنگ موجب می شود که شما طراحی لوگو را با داشتن دانش اجرا نمایید.

 

بیاد سپاری در طراحی لوگو

اینکه لوگوی شما در ذهن کاربر حک گردد آیتمی در معنای حرفه ای بودن طراحی لوگو شما می باشد. پس سعی نمایید از طراحی های بسیار پیچیده و تو در تو که کاربر در نگاه اول متوجه معنا و مفهوم آن نگردد خودداری نمایید و سادگی را به عنوان المانی در طراحی لوگوی حرفه ای قرار دهید که به راحتی به ذهن کاربر سپرده شود.

 

طراحی لوگو و همخوانی با برند

لوگوی شما باید هماهنگ با برند شما باشد. نام تجاری و برند خود را در طراحی لوگو لحاظ نمایید در این معنا که اسمی در این خصوص را در طراحی لوگو خود درج نمایید تا کاربر پس از مشاهده لوگو بتواند به نام تجاری شما پی ببرد و یا حدسی در این زده باشد.

 

نظرسنجی افراد در طراحی لوگو

بهتر است که در طراحی لوگو نظر دیگران را نیز پرسجو نمایید زیرا که این امر می تواند نقطه نظرات جالب و بسیاری را در خصوص طراحی لوگوی انجام شده برای شما داشته باشد. در خصوص ظاهر ، سادگی ، به خاطر سپاری ، ترکیب رنگی و دیگر المان های کاربردی در طراحی لوگو پرسش نمایید.

نکات طراحی لوگو حرفه ای

نکات طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو و چشم انداز کسب وکار

چشم انداز و ماموریت کسب وکار شما چیست؟ محصول شما چه ویژگی خاص و برجسته ای دارد ؟ خدمات شما چه مزایای خاصی دارد ؟ پاسخ تمامی این سوالات اگر در طراحی لوگو شما ظاهر گردد می تواند نوعی اعتبار را به کسب وکار شما بخشد و نیز مفهوم طراحی لوگوی حرفه ای تداعی نماید. اینکه شما چه آینده و چشم اندازی برای خود متصور می باشید را در غالب جملات و نیز تصویر گرافیکی می توانید در لوگوی خود تداعی نمایید.

 

admin
95 دیدگاه‌ها

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.