طراحی لوگو|طراحی آرم | شکل گیری طراحی لوگو از اشکال ساده هندسی
13487
rtl,single,single-post,postid-13487,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

شکل گیری طراحی لوگو از اشکال ساده هندسی

طراحی لوگو اینستاگرام توسط بنیامین

شکل گیری طراحی لوگو از اشکال ساده هندسی

 

 

اشکال ساده هندسی از قبیل دایره ، مربع و مثلث ، عناصربصری واجد خصوصیات طراحی لوگو طراحی لوگو هستند که اشکال کامل و معنی دار محسوب می شوند .برای به وجود آوردن تصاویر ثانویه از این اشکال،از چند روش می توان استفاده کرد.نمونه های تصویری زیر نمایش دهنده کار برد این روش ها است.

طراحی لوگو : ترکیب ، خذف

 

 

با استفاده از گزینه های می توان اشکال ساده را با روشی علمی به اشکال ثانوی تبدیل کرد و با استفاده از تنوع موجود در این ترکیبات تجزبه های بصری جالبی به دست آورد . ترکیبات حاصله ، قابلیت های تصویری قدرتمند را در خود نهفته دارند که در بارهای موارد با اندک دستکاری به مدد خلاقیت طراح لوگو و با اضافه کردن عناصر تصویری ساده یک طراحی لوگو ساخته می شود . با حذف بخشی از دایره بوسیله یک منحنی شکل ساده هلال مانندی حاصل شده است .

با ترکیب ساده،زاویه دارمنظم و یا تکرار مجموعه ایی بصری از شکل ساده حاصل می شود.که با تنوع درجهت و نحوه قرارگیری مجمومه شکل نوین  می یابد.

تمامی نمونه های فوق با استفاده از تکرار ترکیب ،همپوشانی ،وحذف و یا تلفیق فرم ها از شکل دایره حاصل شده اند .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.