طراحی لوگو|طراحی آرم | تاریخچه طراحی لوگو مایکرو سافت
13466
rtl,single,single-post,postid-13466,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst2-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

تاریخچه طراحی لوگو مایکرو سافت

طراحی لوگو

تاریخچه طراحی لوگو مایکرو سافت

 

 

در سال 1982، مایکرو سافت طراحی لوگو جدیدی را برگزید . در این طراحی لوگو کلمه O به طرز خاص مشخص شده بود که کارمندان موسسه آنرا (بلیب بت ) نامیدند . در سال 1987یکی از کارمندان برنامه ای ترتیب داد که این کلمه Oکه در طراحی لوگو بعدی مانند سایر حروف نوشته می شد ، جایگاه قبلی خود را حفظ کند .این برنامه به جایی نرسید . گفته می شود کافه تریا ی موسسه مایکرو سافت همبرگری به نام بلیت بت برگر را نیز در منوی غذای خود داشت .

طراحی لوگو مایکرو سافت

در سال 1987 اسکات بیکر طراحی لوگو کنونی را طراحی لوگو کرد که به خاطر حالتی که در کلمه Oوجود دارد به آن طراحی لوگو پک – من نیز گفته می شود . در سال 1994شعار تبلیغاتی ( امروز به کجا می روید ) همراه با طراحی لوگو بکار گرفته شده که بخشی از برنامه تبلیغاتی 100میلون دلاری مایکرو سافت بود .گفتنی است که این کلمه بارها بوسیله سایرین تقلید شد .

در سال 1996 این شعار حذف شد وبه جای آن شعارهایی مانند (ساده ترش کنیم ) ( دست به کاری بزن) (آماده باش )(زندگی دیجیتالی را آغاز کن ) جایگزین آن است . امروز شعار (توانایی شما دلخواه ما ) بکار برده می شود

و یک نکته دیگر:اولین شعار مایکرو سافت این بود مایکرو سافت یک پردازشگر بدون آن چیست؟

اولین برنامه تبلیغاتی مایکروسافت تحت عنوان بالا  در این راستا بود که چگونگی روش مایکرو سافت در برنامه ریزی زبان کامپیوتر ی ویژهای که در نرم افزار مورد استفاده در مدل های اولیه پردازشگر بکار گرفته شده را نشان می دهد.

برنامه تبلیغاتی (مایکروسافت ،یک پردازشگر بدون آن چیست ؟)برای اولین بار در سال 1976در مجله تخصصی دیجیتالی دیزاین بصورتیک کارتون سیاه وسفید در چهار ستون چاپ عنواناین کارتون ( افسانه کودک مایکرو ) بود کارتون کوچکی از بجه ای بکسور را نشان می داد که سمبل سرعت و قدرت بود و برای این که تمرین واقعی نداشت . به سرعت خسته می شد شخصیت دیگر که کلاه و لوازم کاملبه تن داشت در ارتباط با این داستان بود که چگونه آینده خوبی در انتظار کودک مایکرو است ولی برای موفقیت نیاز به مدیر قابلی دارد .

admin
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.